
„Toyota“ istorija „Motor Corporation“ yra Japonijos automobilių gamintojas, kurio pagrindinė būstinė yra „Toyota“, Aichi, Japonija. 2014 m. Kovo mėn. Tarptautinėje korporacijoje dirbo 338 875 darbuotojai visame pasaulyje, o nuo 2016 m. Vasario mėn. „Toyota“ buvo didžiausias automobilių gamintojas 2012 m. Prieš „Volkswagen Group“ ir „General Motors“. Tų metų liepos mėnesį bendrovė pranešė apie savo 200 milijonų transporto priemonių gamybą.
„Toyota“ istorija
1924 m. Sakichi Toyoda išrado „Toyoda“ modelio G automatinį kilimėlį. Jidoka principas, kuris reiškia, kad mašina sustoja, kai atsiranda problema, vėliau tapo „Toyota“ gamybos sistemos dalimi. Stiebai buvo pastatyti ant mažos gamybos linijos. 1929 m. Automatinio staklių patentas buvo parduotas britų bendrovei, kuriant pradinį kapitalą automobilių plėtrai.
Nuo 1947 m. Rugsėjo mėn. „Toyota“ mažosios transporto priemonės buvo parduotos „Toyopet“ pavadinimu. Pirmasis pagal šią pavadinimą parduodamas automobilis buvo „Toyopet SA“, tačiau jis taip pat buvo „Toyopet SB“ lengvasis sunkvežimis, „Toyopet Stout“ lengvasis sunkvežimis, „Toyopet Crown“, „Toyopet Master“ ir „Toyopet Corona“. Žodis „Toyopet“ buvo „Toyota SA“ suteiktas slapyvardis dėl jo mažo dydžio, nes „Toyota Company“ 1947 m.
„Toyota“ gavo pirmąjį Japonijos kokybės kontrolės apdovanojimą devintojo dešimtmečio pradžioje ir pradėjo dalyvauti įvairiuose motocikluose. Dėl 1973 m. Naftos krizės vartotojai pelningoje JAV rinkoje pradėjo kreiptis į mažus automobilius su geresne degalų ekonomija. Amerikos automobilių gamintojai mažų automobilių automobilius laikė pradinio lygio produktu, o jų mažos transporto priemonės pasižymėjo žemu kokybės lygiu, kad būtų išlaikyta maža kaina.
2011 m. „Toyota“ kartu su didelėmis Japonijos automobilių pramonės dalimis nukentėjo nuo daugelio stichinių nelaimių. Dėl 2011 m. Thoku žemės drebėjimo ir cunamio smarkiai sutrikdyta tiekėjų bazė ir sumažėjo gamyba bei eksportas. Sunkus potvynis 2011 m. Monsoon sezono metu Tailande paveikė Japonijos automobilių gamintojus, kurie pasirinko Tailandą kaip gamybos bazę. Apskaičiuota, kad „Toyota“ prarado 150 000 vienetų cunamio gamybos ir 240 000 vienetų gamybą potvyniams.
VIN Toyota surasti čia.
Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Toyota: